07.01.2018 – niedziela Chrztu Pańskiego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 

  1. Dzisiaj o godzinie 12.30 Wspólnota Ruchu Światło Życie – Domowy Kościół zaprasza parafian a szczególnie dzieci na Jasełka do sali teatralnej

 

  1. W środę kapłańskie odwiedziny chorych.

 

  1. Salezjańskie Duszpasterstwo Akademickie Angelus zaprasza wszystkich studentów na Eucharystie akademickie w każdą niedzielę o 20.00, a po nich na wspólną kolację. W tym tygodniu zapraszamy we wtorek na spotkanie biblijne na 20.15, a w środę na Eucharystię w intencji sesji na 20.15 do dolnego kościoła. Szczegóły na Facebooku.

 

  1. W czwartek w Laboratorium Wiary konferencja: „Będziesz miłował Pana Boga swego”, po konferencji adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. Zapraszamy na godz. 19.30 do sali od ul. Zachodniej. Szczegóły na Facebooku: „laboratorium wiary u Chrystusa Króla”.

 

  1. W sobotę 13 stycznia przypada w naszej parafii wieczysta adoracja czyli całodniowe wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do osobistego nawiedzenia kościoła w tym dniu oraz modlitwy koronką do miłosierdzia Bożego o 15.00.

 

  1. Szczegółowy rozkład wizyty duszpasterskiej na najbliższy tydzień można znaleźć w gablotach i na stronie internetowej parafii.

 

 

 

Pomódlmy się za naszych zmarłych parafian:

Małgorzata RUDZIŃSKA, Edward SKROBISZ, Ewa SZEWCZAK, Adam BLOCH

 

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niechaj odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.