OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 

Codziennie o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwa różańcowe.

  

Salezjańskie Duszpasterstwo Akademickie „Angelus” zaprasza wszystkich studentów na cotygodniowe spotkania do salek od ul. Zachodniej na godz. 19.30. We wtorek zapraszamy na spotkanie ze Słowem Boga do studenta, w środy na katechezy studenckie nt. „Spowiedź nie musi bardzo boleć, czyli o tym jak dobrze się spowiadać”. Zapraszamy także na otwarte spotkania w każdą niedzielę po Mszach św. o godz. 20.00. Więcej informacji na Facebooku oraz u ks. Pawła Figury.

 

Wspólnota Ruchu Światło – Życie Domowy Kościół zaprasza małżeństwa i rodziny na wspólną Eucharystię w czwartek 12 października o godzinie 19.15 w dolnym kościele.

  

W przyszłą niedzielę w czasie mszy św o 11.30 odbędzie się poświęcenie różańców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. 

 

Comiesięczna Msza św. za Ojca św., Ojczyznę, Radio Maryja i Telewizję Trwam i kapłanów naszej parafii odbędzie się w niedzielę 16 października o godz. 18.00. Po  Mszy św. spotkanie słuchaczy Radia Maryja w bibliotece parafialnej.

  

Z okazji Dnia Papieskiego dziś po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz stypendiów dla młodych ludzi z fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia.