OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Codziennie o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
  2. Spotkanie Współpracowników dzisiaj o godz. 16.00 w salce od ul. Salezjańskiej.
  3. W poniedziałek przypada uroczystość św. Jadwigi Śląskiej – głównej patronki Śląska i Archidiecezji Wrocławskiej.
  4. Również poniedziałek od godz. 19.30 do 20.30 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do sali od ul. Zachodniej.
  5. Także w poniedziałek lub we wtorek w dolnym kościele o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci komunijnych.
  6. Salezjańskie Duszpasterstwo Akademickie Angelus zaprasza wszystkich studentów na cotygodniowe spotkania do salek od ul. Zachodniej na godz. 19.30. We wtorek zapraszamy na spotkanie ze Słowem Boga do studenta, w środy na katechezy studenckie nt. „Spowiedź nie musi bardzo boleć, czyli o tym jak dobrze się spowiadać”. Zapraszamy także na otwarte spotkania w każdą niedzielę po Mszach św. o godz. 20.00. Więcej informacji na Facebooku oraz u ks. Pawła Figury.
  7. W czwartek w Laboratorium Wiary katecheza o modlitwie różańcowej. Po katechezie adoracja Najśw. sakramentu i różaniec. Po adoracji spotkanie. Zapraszamy do sali od ul. Zachodniej na godz. 19.30. Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania Laboratorium Wiary znajdują się na Facebooku: „laboratorium wiary u Chrystusa Króla”.
  8. Przy wyjściu z kościoła można pobrać karteczki na wypominki, które po czytelnym wypisaniu imion zmarłych, można składać w kancelarii, zakrystii, a także w niedziele 22 i 29 października w salkach przy ul. Salezjańskiej i Zachodniej oraz w sklepiku przy głównym wejściu do kościoła. Ze względu na zmianę porządku ulic dotychczasowego odmawiania wypominków, prosimy na każdej pierwszej stronie kartki z wypominkami podać nazwę ulicy osoby zgłaszającej. Szczegółowa informacja na plakatach. Dziękujemy za składane przy tej okazji ofiary. W intencji zmarłych polecanych wypominkach będziemy odmawiać wspólnie różaniec przez cały miesiąc listopad o godz. 17.15, a także odprawione zostaną Msze św. w dzień Zaduszny 2 listopada o godz. 18.00 oraz we wszystkie czwartki w listopadzie o godz. 18.00.
  9. W nowym numerze gazetki ministranckiej „Rycerze Chrystusa Króla m.in. art. O św. Łukaszu oraz o „Dniu Papieskim”.
  10. Wspólnota Neokatechumenalna działająca przy naszej parafii zaprasza wszystkich chętnych na katechezy Zwiastowania. Szczegóły przedstawią teraz przedstawiciele wspólnoty. (Proszę dać możliwość wystąpienia zapraszającym przedstawicielom wspólnoty.)

 

Powierzmy w modlitwie Panu Bogu zmarłych parafian. W tym tygodniu odeszli do Pana śp.: 

Beata ZAWORSKA, Ferdynand BRELA

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci!