OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 1. Zapraszamy młodzież klas 2 i 3 gimnazjum, chcącą rozpocząć lub kontynuować nauki przygotowujące do sakramentu bierzmowania w piątek o godzinie 19.00. po spotkaniu msza święta o godzinie 19.30. Na spotkanie zapraszamy także rodziców kandydatów do bierzmowania.

 

 1. spotkanie dla animatorów i kandydatów na animatorów oratorium w czwartek o godzinie 17.00 w sali rekreacyjnej

 

 1. W poniedziałek od  godz. 19.30 do 20.30 zapraszamy  na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy do sali od ul. Zachodniej.

 

 1. W czwartek w Laboratorium Wiary adoracja Najświętszego sakramentu połączona z modlitwą różańcowa. Po adoracji spotkanie i wspólne śpiewanie. Zapraszamy do sali od ul. Zachodniej na godz. 19.30. Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania Laboratorium Wiary  znajdują się na Facebooku: „laboratorium wiary u Chrystusa Króla”.

 

 1. W środę 13 września różaniec fatimski o godz. 21.00.

 

 1. Wspólnota Ruchu Światło – Życie – Domowy Kościół zaprasza na Mszę św. w czwartek 14 września na godzinę 19.15 do dolnego kościoła

 

 1. W sobotę 16 września comiesięczna Msza św. w intencji Ojca Świętego, Radia Maryja i Telewizji Trwam, kapłanów naszej parafii. Po Mszy św. spotkanie słuchaczy Radia Maryja w bibliotece.

 

 1. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na cele inwestycyjne w naszym kościele.

 

 1. Zapisy na jednodniową pielgrzymkę do Torunia 21 września w bibliotece parafialnej w niedzielę od 11.00 do 13.00.

 

 1. Caritas Archidiecezji Wrocławskiej 30 września organizuje pielgrzymkę do Trzebnicy. Koszt przejazdu 10 zł. Wyjazd z placu św. Marcina. Program pielgrzymki znajduje się w gablotach przy wyjściu z kościoła.

 

 1. Po Mszach św. siostry katarzynki przeprowadzą zbiórkę do puszek na rzecz domu dla dziewcząt uzależnionych pod nazwą Wspólnota „Razem Łatwiej”

 

 1. W przyszłą niedzielę spotkanie Salezjanów Współpracowników.

 

 

Módlmy się za naszych zmarłych parafian. W tym tygodniu odeszła do Pana śp.:

Małgorzata ROKICKA, Elżbieta KOSATKA

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez Miłosierdzie Boże niechaj odpoczywają w pokoju.