OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 1. Dzisiaj o godz. 17.30 nabożeństwo do błogosławionych Oratorianów o łaskę nawrócenia młodych oddalonych od Boga.

 

 1. W poniedziałek od  godz. 19.30 do 20.30 zapraszamy  na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy do sali od ul. Zachodniej z możliwością spowiedzi.

 

 1. W poniedziałek 25 września lub wtorek 26 września zapraszamy Rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej na spotkanie z ks. proboszczem w dolnym kościele o godz. 19.00.

 

 1. W czwartek w Laboratorium Wiary konferencja: „Naga prawda o lęku. Demaskujemy wroga zawierzenia.” Po konferencji adoracja Najświętszego Sakramentu, a po niej spotkanie. Zapraszamy do sali od ul. Zachodniej na godz. 19.30. Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania Laboratorium Wiary  znajdują się na Facebooku: „laboratorium wiary u Chrystusa Króla”.

 

 1. Od niedzieli 1 października o godz. 17.30 rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe.

 

 1. Za tydzień w pierwszą niedzielę miesiąca zapraszamy dzieci z rodzicami do odmówienia dziesiątka różańca świętego na godz. 11.20. Po południu od godz. 14.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

 1. Zapraszamy dzieci szkół podstawowych do dziecięcego Oratorium codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 15.00 do 18.00, a młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną od 19.00 do 21.00.

 

 1. Zachęcamy chłopców by dołączyli do grona ministrantów naszej parafii. Zapisy u ks. Tomasza.

 

 1. Dzieci z roczników 2008 i młodszych zapraszamy na treningi sportowe prowadzone przez Salezjańską Organizację Sportową. Bliższych informacji udziela ks. Dariusz Mencel. Zapisy po każdej Mszy św. dzisiaj lub w poniedziałek w sali oratorium o godz. 17.00.

 

 1. Schola „Stokrotka” zaprasza dzieci do wspólnego śpiewania i tańczenia w czwartki o godz. 16.30 w sali nr 3.

 

 1. Nowopowstały Zespół Szkół Salezjańskich DON BOSCO we Wrocławiu przy ul. Świętokrzyskiej ma szansę na modernizację sportowego terenu wokół szkoły, dzięki Wrocławskiemu Budżetowi Obywatelskiemu. Dyrektor szkoły ks. Jerzy Babiak prosi o głosowanie na projekt nr 446. Po Mszach przy wyjściach z kościoła będzie możliwe oddanie głosu na ten projekt oraz na projekt placu zabaw w parku naprzeciw kościoła „Serce Szczepina dla Juniorów” – projekt nr 60.

 

Polecajmy Bogu naszych zmarłych parafian. W tym tygodniu odszedł do Pana śp.:

 

Eugeniusz RZEPECKI, Janina PRUSAK, Jadwiga LEWANDOWSKA, Leokadia NARODOWSKA-CHOŁONIEWSKA, Malwina RÓG

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Przez miłosierdzie Boże niechaj odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.