OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dziś jeszcze po Sumie adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 15:00 koronka do Bożego Miłosierdzia.
  2. W najbliższym tygodniu w liturgii będziemy wspominać:
  • w poniedziałek św. Jadwigi Królowej
  • w czwartek św. Barnaby, Ap., zakończenie oktawy Bożego Ciała; po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00 z okazją do spowiedzi
  • w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów
  • w sobotę Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, po Mszy św. wieczornej różaniec fatimski z procesją wokół kościoła
  • nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, codziennie o godz. 17:30, do czwartku włącznie procesja eucharystyczna wokół kościoła, serdecznie zapraszamy
  1. Osoby które zapisały się na spływ pontonowy prosimy o dokonanie wpłaty
  • Misje Parafialne odbędą się w dniach 21 – 28 czerwca, wygłosi jest ks. Rafał Jarosiewicz, na drzwiach kościoła oraz na naszej stronie jest zamieszczony rozkład Misji
  • od 6 do 10 lipca organizujemy półkolonie dla dzieci ze szkoły podstawowej, karty zgłoszeń do pobrania w zakrystii
  • przypominamy, że w lipcu i sierpniu w niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 11:30 i 13:00 – będzie tylko Msza św. o godz. 12:00, pozostałe godziny bez zmian
  • mimo wysokich temperatur przypominamy, aby na Mszę św. przychodzić w stroju odpowiednim i godnym do uczestnictwa w świętych obrzędach
  1. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii
  • taca zbierana w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na cele remontowe; została wykonana modernizacja nagłośnienia, w najbliższych dniach zostaną jeszcze wymienione mikrofony
  • młodzież ze Wspólnot Neokatechumenalnych dziękuje za ofiary w wys. 9 250 zł. zebrane w ostatnią niedzielę
  • można jeszcze zapisać się na pielgrzymkę do Meksyku – wyjazd 1 lutego 2027 roku, informacje na plakatach lub u ks. Proboszcza
  • dziękujemy naszym parafianom za posprzątanie w piątek naszego kościoła
  1. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli oraz wszelkich łask Bożych w rozpoczynającym się tygodniu.

Pomódlmy się za zmarłych parafian. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.:

Krystyna Kotara, Barbara Domagała, Urszula Bieńkowska, Grzegorz Surowiecki, Zdzisław Zapolski, Zenon Szalewski

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.
Przez miłosierdzie Boże niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Ks. Wiesław Pindel
proboszcz