»»TERMINY PIERWSZEJ KOMUNII ŚW. – 2021««


PODCZAS OBECNOŚCI W KOŚCIELE (na modlitwie, Mszy św.) I KORZYSTAJĄC  Z POSŁUGI W KONFESJONALE, PROSIMY O ZACHOWANIE WSZYSTKICH PRZEPISÓW BEZPIECZEŃSTWA DOTYCZĄCYCH STANU EPIDEMII. JEŚLI UWAŻASZ, ŻE W KOŚCIELE JEST ZA DUŻO OSÓB, WYJDŹ I STAŃ NA ZEWNĄTRZ. APELUJEMY O ROZWAGĘ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SIEBIE I INNYCH.


Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi w pierwszą sobotę miesiąca o godz. 8:00

05.11.2017 – 31 niedziela zwykła

 

 

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 

 1. Karteczki z czytelnie napisanymi imionami polecanych zmarłych można składać w kancelarii lub zakrystii. Prosimy na górze karteczki zaznaczyć nazwę ulicy osoby zgłaszającej. Przypominamy o zmianie dni, w których odczytywane są kartki z poszczególnych ulic.

 

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 13.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. O 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego.

 

 1. W poniedziałek na 19.30 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do sali od ul. Zachodniej.

 

 1. Spotkanie katechetów we wtorek o godz. 16.00.

 

 1. W środę kapłańskie odwiedziny chorych. Przypominamy też, że dla chorych stale niezdolnych do uczestnictwa we Mszy św. istnieje możliwość coniedzielnej Komunii św. przynoszonej przez świeckich szafarzy Eucharystii.

 

 1. Salezjańskie Duszpasterstwo Akademickie Angelus zaprasza wszystkich studentów na otwarte spotkania w każdą niedzielę po Eucharystii o godz. 20.00. Ponadto w tym tygodniu zapraszamy we wtorek, na godz. 19.30 na spotkanie ze Słowem Boga do studenta. W środę, 8 listopada ostatnia katecheza studencka z cyklu „Spowiedź nie musi bardzo boleć” nt. „Wyznanie grzechów i co dalej?”.

 

 1. W czwartek w Laboratorium Wiary Msza św. o godz. 19.30 w sali od ul. Zachodniej. Zapraszamy młodzież pracującą, niepracującą, starszych studentów, świeżych małżonków, poszukujących towarzysza, towarzyszki życia. Szczegóły na Facebooku: „laboratorium wiary u Chrystusa Króla”. 

 

 1. Wspólnota Ruchu Światło – Życie Domowy Kościół zaprasza małżenstwa i rodziny na wspólną Eucharystię w czwartek 09 listopada o godzinie 19.15 w dolnym kościele.

 

 1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańca św.

 

 1. Przypominamy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych o katechezach dla dzieci w tym tygodniu.

 

 1. Najbliższe nauki przedmałżeńskie rozpoczną się w naszej parafii 13 listopada.

 

 

Polecamy miłosierdziu Bożemu naszych zmarłych parafian. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp.:

 

Zygmunt WOLNIAKOWSKI, Irena PARLEJ, Iwona DYLĄG, Barbara DRAHAN, Barbara GŁOWIŃSKA, Ryszard CZESZEJKO-SOCHACKI, Janina BOCHENEK-RADKO

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.