»»TERMINY PIERWSZEJ KOMUNII ŚW. – 2021««


PODCZAS OBECNOŚCI W KOŚCIELE (na modlitwie, Mszy św.) I KORZYSTAJĄC  Z POSŁUGI W KONFESJONALE, PROSIMY O ZACHOWANIE WSZYSTKICH PRZEPISÓW BEZPIECZEŃSTWA DOTYCZĄCYCH STANU EPIDEMII. JEŚLI UWAŻASZ, ŻE W KOŚCIELE JEST ZA DUŻO OSÓB, WYJDŹ I STAŃ NA ZEWNĄTRZ. APELUJEMY O ROZWAGĘ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SIEBIE I INNYCH.


Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi w pierwszą sobotę miesiąca o godz. 8:00

3.01.2021 – 2. niedziela po Narodzeniu Pańskim

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Dziś z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o g. 13.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, o g. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia. Również dzisiaj po Mszy św. o g. 11.30 Domowy Kościół zaprasza na plac przed kościołem do żywej szopki
  i wspólnego śpiewu kolęd.
 2. Pragniemy poinformować, że ze względu na sytuację epidemiologiczną od jutra tegoroczna wizyta duszpasterska tzw. KOLĘDA, zostanie przeprowadzona
  w zmienionej formie. W tym tygodniu na godzinę 18.00 zapraszamy do kościoła Parafian z następujących ulic:
  PONIEDZIAŁEK 4 STYCZNIA – ul. Głogowska
  WTOREK 5 STYCZNIA – ul. Lubińska
  CZWARTEK 7 STYCZNIA – ul. Zachodnia (parzyste)
  PIĄTEK 8 STYCZNIA – ul. Zachodnia (nieparzyste)
  Po Mszy świętej odbędzie się wspólne kolędowanie połączone ze specjalną modlitwą i błogosławieństwem. Ofiarę kolędową będzie można złożyć na tacę zbieraną podczas Mszy św. lub do oznaczonej skarbony.  Przy wyjściu z kościoła można wziąć informator kolędowy.
 3. W środę 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Rozkład Mszy św. jak w niedzielę, nie będzie Eucharystii o g. 20.00. Po Mszy św. o g. 11.30
  i o g. 13.00 młodzież z naszego Oratorium zaprasza na koncert kolęd.
 4. W styczniu, ze względu na spotkania kolędowe, nie będzie w czwartki nowenny do Wspomożycielki i adoracji Najświętszego Sakramentu.
 5. Od nowego roku, z przyczyn od nas niezależnych, w tygodniu nie ma Mszy świętej
  o g. 12.00.
 6. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Na organy w ostatnim czasie wpłynęło 9400 zł. Potrzebujemy jeszcze Waszego wsparcia finansowego, aby dokończyć to nasze wspólne przedsięwzięcie.

Pomódlmy się za zmarłych parafian. Minionym tygodniu odeszli do Pana śp.:

Tadeusz Tracz, Apolonia Karakula, Tadeusz Pawłowski, Antoni Ptaszek, Jerzy Żak

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez Miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.