»»TERMINY PIERWSZEJ KOMUNII ŚW. – 2021««


PODCZAS OBECNOŚCI W KOŚCIELE (na modlitwie, Mszy św.) I KORZYSTAJĄC  Z POSŁUGI W KONFESJONALE, PROSIMY O ZACHOWANIE WSZYSTKICH PRZEPISÓW BEZPIECZEŃSTWA DOTYCZĄCYCH STANU EPIDEMII. JEŚLI UWAŻASZ, ŻE W KOŚCIELE JEST ZA DUŻO OSÓB, WYJDŹ I STAŃ NA ZEWNĄTRZ. APELUJEMY O ROZWAGĘ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SIEBIE I INNYCH.


Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi w pierwszą sobotę miesiąca o godz. 8:00

5.07.2020 – 14 niedziela zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 13.00 adoracja Najśw. Sakramentu; o godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego a o godz. 17.45 zakończenie adoracji.
  2. W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki, czwartki w godz. 16:00 – 17:00 i w soboty od 10:00 do 11:00.
  3. Również w miesiącach lipiec i sierpień nie ma Mszy św. o godz. 12:00 w dni powszednie.
  4. Jak informowaliśmy wcześniej I Komunia św. w tym roku została przeniesiona na 27 września. Drodzy rodzice dzieci pierwszokomunijnych istnieje możliwość przyjęcia Komunii św. przez wasze dzieci w małych grupach (2, 3,4, 5 – osobowych) na Mszy św. w tygodniu bądź w niedziele, po wcześniejszym uzgodnieniu. Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt z ks. Proboszczem w czwartki i soboty w kancelarii parafialnej w godz. urzędowania.
  5. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Na organy wpłynęło łącznie 611.200 zł. Potrzebujemy jeszcze Waszego wsparcia finansowego, aby dokończyć to nasze wspólne przedsięwzięcie. Polecamy tę sprawę Waszej łaskawej ofiarności.

Pomódlmy się za zmarłych parafia. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.:

Daniela SIEPAK; Elżbieta WASILEWSKA; Monika WŁADYCZKA; Elżbieta KOSIECKA; Czesław KOWNACKI.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Przez Miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Ks. Jerzy Bachor SDB
Proboszcz